FRANCHISE

FRANCHISE

FRANCHISE

ZİLLİ ÖKÜZ HOMEMADE BURGER' DA FRANCHISEE OLMA AVANTAJLARI
NEDEN ZİLLİ ÖKÜZ HOMEMADE BURGER'DA FRANCHISEE OLMALISIN?
ÇÜNKÜ “BİZ” KAZANDIRAN FIRSATLAR SUNUYORUZ!
ZİLLİ ÖKÜZ HOMEMADE BURGER başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sunmaya devam ediyor.
Zilli Öküz HomeMade Burger 8 Şehirde , 22 şube restoranıyla Türkiye'nin En Büyük yerli Hamburger Zinciridir. Siz de bir ZilliÖküz franchisee’si olup denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi, bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olabilirsiniz.
ÇÜNKÜ “BİZ” MUHTEŞEM LEZZETLER ÜRETİYORUZ!
Zilli Öküz Homemade Burger sürekli yenilenen menüsüyle Homemade hamburger sektörünün öncüsüdür. Franchisee'lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.Ürünlerimizi Antalya da tesislerimizde üretiyoruz. Böylece Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimize mükemmel zamanlamayla dağıtım yapıyor, lezzet standardını her an sağlayabiliyoruz.
ÇÜNKÜ ‘’BİZ’’ SEKTÖRÜN YERLİ DİJİTAL YÜZÜYÜZ!
Zilli Öküz HomeMade Burger olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden sipariş teslimine, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.
ÇÜNKÜ “BİZ” EN İYİ SİSTEMLERİ KULLANIYORUZ!
Zilli Öküz HomeMade Burger olarak, kullandığımız kendimize özel Zilli Öküz sistemi ile franchisee’lerimize pazarlama,vardiya yönetimi ve satış gibi pek çok konuda yol gösteriyor, dijital ortamda kendi başarı karnelerini görerek geri bildirim almalarına imkan veriyoruz. Tek Tıkla Sipariş özelliğimizle mobilden düşünce hızında sipariş alıyor, HomeMade Burger severlerin her an bizi tercih etmesini sağlıyoruz.
ÇÜNKÜ “BİZ” PROFESYONEL EĞİTİM DESTEĞİ VERİYORUZ!
Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak 3 aylık yoğun bir eğitim programına katılırlar. Bu süreçte; işe bakış şeklimizi, restoran içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Süreci başarıyla tamamlayan franchisee'lerimiz, restoranlarını açtıklarında, gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak ZİLLİ ÖKÜZ HomeMade Burger başarısına ortak olur. Aynı zamanda Franchisee’lerimizin her zaman tüm ekibinin iş başı eğitimleri, sınıf eğitimleri ve online eğitim plaftormumuzdaki e-eğitimlerle mükemmel operasyonu sağlayacak bilgi ve beceriyi kazanmalarına destek oluruz.
ÇÜNKÜ “BİZ” SÜREKLİ PAZARLAMA DESTEĞİ SAĞLIYORUZ!
Sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışıp şubeniz için en doğru zamanda en doğrupazarlama desteğini veriyoruz. Üstelik sadece açılış aşamasında değil! Sürekli olarak sizin için araştırıp yeni pazarlama fikirleri üretiyoruz.
ÇÜNKÜ “BİZ” OPERASYON DESTEĞİMİZLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ!
Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip, düzenli şube ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyor.
10 ADIMDA FRANCHISE OLMA SÜRE
1.Başvuru ve Ön Görüşme
Franchisee adayları taleplerini web sitesi üzerinden veya telefonla kolayca gerçekleştirebilir.Başvuru yapan Franchisee adaylarımız daha detaylı görüşme yapmak için genel merkezimize davet edilir.
2.Dükkan Deneyimi
Franchisee adaylarımız, sistemi daha iyi tanıyabilmeleri için kısa süreli dükkan deneyimine alınır.
3.Sunum
Franchisee adayları dükkan açılacak bölge için fizibilite çalışması yapar. Yaptıkları fizibilite çalışmasını sunmak, kendini tanıtmak ve iş planlarını anlatmak üzere yönetim ekibiyle bir araya getirilir.
4.Ön Protokol ve Eğitim Bedeli
Yönetim ekibinden iş ortaklığı için onay alan adaylar ile dükkan açılışı öncesinde teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk resmi sözleşme imzalanır, eğitim bedeli alınır ve bölge yeni franchisee görüşmelerine kapatılır.
5.Eğitim
• Franchisee’lerimiz: Belirlenen eğitim şubelerinde kendilerine atanan eğitim koçları eşliğinde teorik ve pratik eğitime alınır.
• Şube müdürü ve vardiya müdürü eğitimi: Franchisee ile beraber teorik ve pratik eğitim alırlar.
• Kasiyer , Salon ,Motorcu ve mutfakçıların eğitimi: Şube açılışından 15 gün önce uzmanlık alanları ile ilgili eğitim alırlar.
6.Dükkan Kiralama
Franchisee’miz, alanında uzman emlak geliştirme ekibimiz ile birlikte dükkan için en uygun noktayı bulur ve kiralama yapılır.
7.İnşaat
Kiralanan dükkanda rölöve alınır, projesi çizilir ve mimari uygulama başlatılır.
8.Personel Alımı
Şube operasyonunun sağlıklı yürütülebilmesi için gerekli olan 1 şube müdürü, 1 vardiya müdürü, 1 Kasiyer 5 mutfakçı ve 4 motorcu alımı yapılır.
9.Sözleşme Süreci
Şirket kurulumu sonrası Zilli Öküz Homemade Burger ile franchise sözleşmeleri imzalanır.
10.Dükkan Açılışı
Operasyon ekibimizle birlikte açılış yapılır ve ilk Hamburger satılır.

antalya escort